Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 FAQ - Czyli częste pytania

Go down 
AutorWiadomość
Admin
Admin
Admin


Join date : 26/09/2015
Liczba postów : 19

FAQ - Czyli częste pytania Empty
PisanieTemat: FAQ - Czyli częste pytania   FAQ - Czyli częste pytania EmptySob Wrz 26, 2015 11:23 pm

Co powinienem zrobić po zarejestrowaniu?
Przede wszystkim zapoznać się z Regulaminem naszego forum, a następnie z tematami umieszczonymi w Podstawach.

Czy mogę nie przeczytać regulaminu?
Oczywiście, że możesz. Administracja nie jest w stanie zmusić Cię do przeczytania go. Pamiętaj jednak, że służy on przede wszystkim po to, by ułatwić Ci grę na naszym forum. Ponadto nieznajomość regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania. Może wyjść kiepsko, jeśli Cię na tym złapiemy.

Dlaczego mogę zarezerwować tylko jeden wygląd postaci?
Niestety, nie istnieje możliwość zarezerwowania więcej niż jednej postaci pod wygląd, z prostego powodu... Jest ich w sumie dość ograniczony zasób. Poza tym ułatwia nam to utrzymywanie porządku na forum i nie naradzają się problemy, że ktoś ma te samą postać, co ja itp.

Czy mogę należeć do więcej niż jednej grupy?
Nie, ponieważ tworzy to chaos na forum i Administracja może mieć problem z ogarnięciem użytkowników i tego, gdzie kto należy. Dlatego wybór dla swej postaci przemyśl mądrze.

Czy podczas fabuły mogę zmienić grupę do której należy moja postać?
Oczywiście! I to nie tylko grupę! Podczas fabuły sporo może się zmienić. Mogą się do tego przyczynić eventy jak i drobne fabuły między graczami. Jeśli zajdzie jakaś zmiana, a administracja tego nie odnotuje, proszę poinformuj ją.

Jak powinien wyglądać/brzmieć mój nick?
Zważywszy na to, że całość fabuły forum odgrywa się w Korei, administracja prosi o raczej koreańsko brzmiące imiona. Jeśli już jednak chcesz jakieś "zagraniczne" zaznacz w karcie postaci, że postać nie pochodzi z Korei.
Powrót do góry Go down
https://different-city.forumpolish.com
 
FAQ - Czyli częste pytania
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Propozycje/Pytania

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Organizacja :: Podstawy-
Skocz do: